| Xonia a întrebat:

HElp
Cum pot taia dintr-o poza
Deci am o poza cu o doza de suc, dar pe langa(pe langa acea poza e alb)chiar nu stiu cum sa explic
Deci cand deschid poza apare in coltul din stanga poza si in dreapta si in stanga e alb si nu pot sa o pun la avatar pentru ca apare doza in stanga, si restul alb

Am photo scape(in romana). stiti cumva cum pot taia partea alba?

Răspuns Câştigător
| RikarDo a răspuns:

Poti foarte simplu sa o tai si in Paint... Ia id meu pentru ajutor rikardo_cool_2007

2 răspunsuri:
| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Tot nu am inteles intrebarea da mai bine downloadeaza PhotoScape in engleza, pui poza apoi dai "Crop" apoi vezi tu ce mai faci :* pwwp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste aceast site ''picnik.com'' sper sa te ajute...