| Nils92 a întrebat:

Salut,am descărcat Microsoft Word crack de pe web și după ce l-am deschis mi-a cerut o parola pe care am introdus-o și am dat run iar după mi-a apărut ceva eroare și nu mai pot deschide videoclipuri și poze, adică îmi apare la ele o foaie alba cu coltul îndoit în dreapta sus și cand deschid poza sau fișierul respectiv îmi apare următorul mesaj " Windows Photo Viewer can't open this pictures because the file appears to be damaged, corupted, or is too large". Ce sa fac în acest caz?

2 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Sper că ai back-up la date pentru că sunt șanse mari să nu le mai poți recupera. Clar ai luat un virus posibil un crypto.
Morala: nu mai descărcatz, rahaturi de pe internet.

| emilllyya a răspuns:

E posibil sa fi descarcat un virus sau ceva... Da eu nu va inteleg pe astia care descarcati word (sau excel sau PowerPoint) de pe site-uri dubioase... Daca este gratuit pe internet versiunea oficiala, nu e mai simplu de folosit aia (si da, are tot ce e si in aplicatie si e gratuit)