| Hallen a întrebat:

Helphappy! Dau fundita:*!
Mi.am unitat parola de la contul dupa YouTube si nu stiu ce sa fac sa mi. o recuperezstraight face, am incercat sa o schimb dar nu merge straight face.

3 răspunsuri:
| sergiuflore a răspuns:

Pai... dai click acolo la parola uitata...si de acolo iti spun ei ce trebuie sa faci(cred ca trebuie sa dai adresa de e-mail de pe care tiai facut contul)

| sergiuflore a răspuns:

Pai... dai click acolo la "can't acces your acount"...si de acolo iti spun ei ce trebuie sa faci(cred ca trebuie sa dai adresa de e-mail de pe care tiai facut contul) am gresit in primul.

| Andrei2010_6482 a răspuns:

Buna, undeva in dreapata sus scrie "Create Account sau Sign in". apesi Sign in si apoi "Can't access your account?" si acolo iti scrie Nickul sau Adresa de E-mail, sper ca ti-am fost de ajutor