| Anonima_9977 a întrebat:

Help! isi aduce cineva aminte thinking era un desen animat cu spioni gen james bond mai demult, eroul principal purta o masca intotdeauna neagra, iar partenera lui care se ocupa de deghizari era blonda, iar dusmanul lor de moarte era -din cate imi aduc aminte- fratele eroului.

Imi poate spune cineva cum se dumea acel desen?

fundita

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Diabolik.ador acest desen. daca vrei sa-l vezi, da-mi un mesaj privat sa-ti dau siteul

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ms anonima!love struck

| Turquoise a răspuns:

Gadget si gadgetinii?

| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

Era pe Jetix?
Cumva Diabolik?

| DUTCH a răspuns:

Hei. eu ti-am raspuns primul, trebuia sa-mi dai mie steluta. waiting

| ruxandraf a răspuns:

"diabolik "...asa imi aminteam eu.winking