| lov343v3rally a întrebat:

Help, TPU! Vine ziua mea si nu stiu ce sa le cer parintilor mei! Nu vreau sa nu le cer nimic! Nu vreau chestii gen haine, bijuterii, pantofi, articole sportive, mancare, telefoane, animale, jurnale, sau chestii ffff scumpe! plz help!
fundita+vot!

Răspuns Câştigător
| LeBronJames2013 a răspuns:

Jocul PAROL este foarte bun.Te poti interesa pe net despre joc si daca iti place le poti cere parintilor.

12 răspunsuri:
| ionutk9 a răspuns:

Zi-le sa-ti ia un set de picturahappy

| COOLboY a răspuns:

Un balon rolling on the floorlaughing

Gata, gata, m-am linistit.
Spunele, de ex: ca vrei sa iesi cu ei la o inghetata, nu e foarte scump, daca fiecare dintre voi ia trei cupe, cam 10-13 lei costa. Spunele ca vrei o carte (daca nu vrei o carte, nu le cere, ca dupa aceea se supara ca n-o citesti). cam atat.

O axcursie sau, eu le-am cerut parintior de ziua mea de aceeasi varsa sa doara prietena ea cea mai buna la mine.
Poate chiar cum a zis ghpboy, sa te surprinda.
Vezi tu cum faci.
La Multi Ani!

| KatAcestUtilizatorNuMaiEPeTPUxD a răspuns:

Eu de obicei le cer alor mei banii, dar anul asta am stiut ce vreau si le-am cerut o consola Wii happy

| sergiu27 a răspuns:

Cere un televizor de 48 cm cu plazm lcd sau cu led

| DUTCH a răspuns:

Cere-le un iubit, sau un iphone

| MyGuardianAngel a răspuns:

Cred ca ai putea sa-le ceri o imbratisare din toata inima si sa te lase sa-ti petreci toata ziua cu ei, distrandu-va si vorbind. Sa te lase sa faci ce iti doresti tu si sa vorbiti frumos unul cu altul, povestind aventurile din viata voastra. Cred ca te-am ajutat, caci eu nu prea inteleg cum e sa-ti petreci ziua de nastere cu parintii.

| Deian1 a răspuns:

Cati ani ai, poate te pot ajuta?

| lov343v3rally explică:

Voi implini 12!

| Deborah_6940 a răspuns:

Ai putea sa le ceri o poza cu familia adica cu tine, cu ei si daca mai ai un frate o sora etc.
Sau ai putea sa le spui ca ai vrea sa petreceti o zi impreuna adica poate ca ii vezi destul de des dar o zi in care sa mergeti la un suc, sa vizitati ceva,
vedeti un film impreuna, radeti, jucati ceva impreuna(un tenis, un volei etc.) pe scurt va distrati impreuna. Crede-ma le-ar face placere sa iti ofere macar o mica atentiie de ziua ta.

Dar important e cum consideri tu.
Sfatul meu acesta e si sper sa te ajute!

| Deewtza_3796 a răspuns:

Pai daca nu vrei cadouri scumpe... spune-le ca vrei sa petreci o zi impreuna cu eiwinking

| ghpboy a răspuns:

Cere-le sa te surprinda