| lov343v3rally a întrebat:

As avea o intrebare! Se aproprie ziua mea, dar habar n-am ce sa le cer parintilor mei sa-mi ia! am stat mult sa ma gandesc, dar nu-mi vine nimic in minte! Nu vreau chestii gen telefoane, animale, bicicleta(sau chestii sportive), jurnale sau chestii fffff. scumpe! Plz help!
P. S.big grinau fundita+vot!

3 răspunsuri:
| aneta a răspuns:

O rochita, o pereche de pantofi, o posetabatting eyelashes
La multi ani:*

| ๓itนpitน a răspuns:

Nu stiu,eu le-as cere poate ceva de mancat,un tort super bun, sa te duca undeva, haine etc...
La multi ani!

| SelinaKyle a răspuns:

Eu zic sa nu le ceri nimic astfel surpriza va fi mai mare, si chiar daca nu e chiar la ce te gandeai prefate multumit si surprins doar asa pentru ei... o si La Multi Ani!