| irinuca_6056 a întrebat:

luna viitoare e ziua parintilor mei si as vrea sa le fac un cadou asa mai deosebit (avand in vedere ca nu stau cu ei ) si as vrea sa fie ceva original. vreau sa mentionez ca parintii mei nu pun pret pe articole vestimentare, bijuterii sau chestii scumpe. pe ei ii sensibilizea mult chestiile mai simple si mai finute. dati-mi va rog niste idei...

4 răspunsuri:
| micurutza2005 a răspuns:

Pai ar fi o surpriza sa-i trimiti intr-o mini vacanta sau un weekend undeva unde stii ca le-ar place lor sa se sarbatoreasca ei doi.sau chiar daca nu le plac bijuteriile sa le faci doua verighete cu numele lor gravate, chestie simpla:i scoti la o cina la restaurant rezervat dinainte unde sa le dedici o melodie pentru ei la un moment dat sau sa le cante La Multi Ani! nu stiu altceva acumhappy

| oanacatalina a răspuns:

Poti sa le pregatesti TU un tort si sa mergi la ei si sa petreceti o frumoasa dupa masa in familie depanand amintiri. Daca ai frati sau surori, baga-i in afacere! laughing La multi ani alor tai!

| aLixx a răspuns:

Pai ai putea sa confectionezi o rama si sa pui o poza cu ei in ea.happy
sau un colaj cu poze cu familia.thinking

| princess_8434 a răspuns:

In primul rind tu esti cadoul lor dar daca vrei poti sa le organizezi o petrecere surpriza in care sa inviti cei mai importanti si speciali oameni din viata lor