| Danila_Valentina_2000 a întrebat:

Hey,a mai folosit cineva acest generator http://generatordelike-uri.yolasite.com/?
Stie cineva daca este bun? Daca nu este bun imi puteti recomanda unul?
Dau Funda raspunsului care ma ajuta!

1 răspuns:
| dorianandrei99 a răspuns:

Auzi este bun si merge foarte bine nu ai probleme cu el poti sa til instaleti nu este nimic merge foarte bine dar spune-mi si mie niste iduri si parola de messenger sau facebook si sa dai funda poti strange multe likeuri ca am strans multe si tu poti sa strangi am strans multe strange si tu ca este buna da-mi funda ok si ce ti-am spus ca vreau ok pa pa