| Kίđđίєױ a întrebat:

Hey all fani TPU as vrea a cumpar cartea nou lansata a lui Justin Bieber:My story... aveti vreo idee de unde o pot cumpara? dati-mi un exemplu de librarie...PS:Sunt din Galati.

2 răspunsuri:
| OriginalAngel99 a răspuns:

Nu o vei gasi la librarie, dar o poti comanda pe internet. Intri pe www.bookexpress.com si scrii la search numele cartii. Dar eu zic mai bine sa o comanzi asa : iei numaul de telefon si suni acolo. O comanzi si o sa iti vina in mai putin de o saptamana.;)

| mircea_5116 a răspuns:

Nu cred ca o vei gasi la vreo librarie din Galati, o poti downloada de pe site-ul oficial, cu cartea de credit, sau o poti comanda de pe ebay, amazon,