| CataNuStieCeNumeSaPuna a întrebat:

Hey! Am o intrebare, la Sims 2 cum vezi daca femeia e insarcinata? XoXo!

Răspuns Câştigător
| Lussy2 a răspuns:

Eu am jucat si iti dai sema cand ea arata o imagine de la gandul ei cu o femeie cu burta mare si isi schimba singura hainele dar ramane la aceiasi varsta

7 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Eu am jucat acest joc. Prima data cand are loc procesul de inmultire ( ca sa nu zic alceva laughing ) nu apare imediat doar ea se gandeste la o familie, la un copil, la chestii legate de insarcinarea unei femei si incepe sa faca cate mai multe mofturi. Dupa catvea saptamani incepe sa ii se faca burta si ii se schimba hainele ei normale si ii apare hainele de gravida.hee hee
Sper ca ai inteles si ca ti-am fost de ajutor!happy
Succes!

| Hikari a răspuns:

De mai multe ori.happy

| Liquify a răspuns:

Te anunta cand ramane insarcinata. Si va purta alte haine decat in mod obisnuit. In plus cand vorbesti cu altii exista o actiune prin care poti sa i pui sa ii mangaie burta daca bine imi amintesc. Plus ar trebui sa iti arate undeva ceva legat de "pregnancy".

| CataNuStieCeNumeSaPuna explică:

Si imaginea aceea apare o data sau de mai multe ori?

| Kiddzo a răspuns:

Dupa ce ii pui sa "Have a Baby" sau ceva in genu', daca femeia ramane insarcinata, imediat dupa ce au terminat se va auzi o melodie parca de leagan care te lasa sa stii ca ii insarcinata. Plus ca femeia se va obosi mai mult, va vomita si va manca mai mult. Spor la treburi >; d

| golanasha08 a răspuns:

Hey vreau si eu sims 2... cum pot face rost de el? thinking

| CataNuStieCeNumeSaPuna explică (pentru golanasha08):

Il descarci, sau iti cumperi cd-ulhappy