| vanciurea a întrebat:

Am descarcat un film pe care am incercat sa-l vad cu bsplayer, divx, xvid, vlc, movie player, kmplayer si imi apare,, codec error use windows media player si am incercat si cu media player degeaba.si am incercat si la pagina microsoft codec download dar nu merge sa-l downloadez.nu stiu ce sa fac! va rog din suflet sa ma ajutati e un film super tare.

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi ai nevoie de codecuri pentru al vedea. Încearcă să instalezi Vista codeck pack.Este foarte bun iar o dată instalat nu mai ai nevoie de nici un alt player de filme pentru a vedea orice tip de film.Eu îl folosesc de 2 ani şi până acum nici un film nu mi-o rămas ne deschis de Windows Media Player.Succese.

| LucianGabriel a răspuns:

Stiu cum sta treaba.Asa am patit si eu, ala nu e filmul de asta te si pune sa-l deschizi cu windows media player si te trimite pe o pagina unde sa descarci nu stiu ce soft...ca daca era sa mearga merge cu kmplayer fara nicio problema dar ti-am zis ala nu cred ca era filmul real. Zi numele filmului si poate il gasim in alta parte, varianta bunawinking

| pepe a răspuns:

Ce extensie are?
Încearcă cu Media Player Classic sau Total Video Player.

| SnicK a răspuns:

Baga Codecurile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca Ace Mega Codecs Pack si instaleaza-l.