| AliceLiddel a întrebat:

Hey!
Am si eu o broasca testoasa dinaia care o gasesti in padure (nu de apa). Am gasit-o cand a iesit din ou. Acum a crescut si i-au crescut unghiile si ma enerveaza ca ma zgarie. Este vreo problema daca ii tai unghiile?

Merci happy

Răspuns Câştigător
| alealexutza100000 a răspuns:

Si eu am una si pe mine ma zgarie mereu dar nu e bine sa-i tai unghiile pentru ca curge sange iar cand se opreste nu se inchide acolo unde ai taiat ca se produc celule delea nu stiu cum sa-ti explic dar in orice caz nu-i taia unghiile! apropo ai vrea o tarantula? este alba ca un ciucure si are corpul rosu.

| AliceLiddel explică (pentru alealexutza100000):

Merci mult! Nu merci, mi-e firca de paianjeni laughing

3 răspunsuri:
| HaaPyYlife a răspuns:

Sincer nu am avut niciodata broate testoase, dar cred ca daca i-ai taia unghiile nu i-ai face nimic rau, doar poate i-ai crea descomfort pe o vreme. happy