| Alexya97 a întrebat:

Hey, am si eu o intrebare. Imi place sa citesc, dar parintii nu ma prea lasa sa imi cumpar carti. Stiti vreun site pe care sa pot citi carti in format electronic? Ma refer la cartile nou aparute, gen Casa Noptii, Fior, Vampirii Sudului, etc.
Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| sbboy a răspuns:

Dar le gasesti si pe google.Scrie numele cartii urmat de cuvantul "online".Ar trebui sa gasesti.

3 răspunsuri:
| sbboy a răspuns (pentru sbboy):

Dar le gasesti si pe google.Scrie numele cartii urmat de cuvantul "online".Ar trebui sa gasesti.

| lor3nutza a răspuns:

Pe mine ma roaga parintii sa citesc WWW.ebook.com

| thekida14 a răspuns:

Http://cartielectronice.blogspot.com
cauti tuu acolo ce carti vrei sa citesti
sper ca ti-am fost de ajutor:d