| LoveCocktails a întrebat:

Hey! Am si eu o rugaminte la voi... trebuie sa fac un proiect despre carti si am avut de ales din mai multe subiecte gen: diferente intre carte si film, de ce nu mai citesc oamenii carti in zilele de azi etc. V-as ruga sa mai imi dati de idei de titluri despre ce as mai putea scrie referitor la carti? Pls sa fie interesanthappy

3 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

E mult mai usor sa vezi un film pentru actiunea se deruleaza in fata ta, astfel creierul face mai putine sinapse, nu trebuie sa isi mai imaginezelaughing)

| LoveCocktails explică (pentru alin334):

Nu imi trebuie diferente intre film si carte ci un alt titlu gen :de ce sunt cartile folositoare?

| Ađřıαηηα a răspuns:

Usor.Raspunsul la a 2 a intrebare e foarte usor. Oamenii nu mai citesc carti in zilele de azi din simplul fapt ca s`a inventat netu`. Adikca e mult mia usor sa cauti pe google informatiile decat sa stau sa ma benoclez intr-o carte pana imi sar ochii din orbita./ IN fine totusi sa fim rezonanti. unele informatii de pe net pot fi gresite. Sper ca te-am ajutat. Poti pleca q proiectul incepand de la aceasta idee. big grin Bafta