| StopCardiak a întrebat:

Hey! Am vazut odata vara ceva verde rotund care se plimba in cerc pe cer...Imi poate spune cineva ce am vazut ca n-am idee... app era mic nu mare nu era aurora boreala. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CARMENCITA a răspuns:

Aurora boreala nu se vede la noi. Putea fi un aparat meteo(balon meteo), poate elicopter desi putin probabil, un aparat de supraveghere sau altceva.Mai degraba un aparat meteo.Eu am vazut rosie si nu era avion.Am vazut si la mare acum multi ani in Mangalia si semana cu o farfurie zburatoare, aproape si au vazut si altii de pe plaja, dar nu m-am gandit la extraterestri ci la un aparat tot facut de oameni. Avioanele care transporta oameni nu se rotesc in cercuri.Depinde cum zbura in cerc. Poate era un avion mic de acrobatii. Aparatul poate era mic sau era departe si l-ai vazut tu mic.

3 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Era Basescu cu elicopteru'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era un porculetz rotund zburator.aurora stiu eu ca nu prea se vede din Romania,asa ca...dar in fine, poate era un OZN care aducea ploaia, daca zici u ca era vara...

| AlexTNT a răspuns:

Vreun ozn...