| LenaCresida a întrebat:

Hey! Anul acesta vreau o vacanta frumoasa in tara! Ati fost intr-un lo frumos? Descrieti-l! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ๓єllเครtคг a răspuns:

In Carpatii Orientali este frumos, prin nordul tarii, la Carpatii Maramuresului si Bucovinei. Sunt pajisti intinse si este foarte artistic locul. Sunt animale care pasc linistite si oameni la picnic care se bucura de iarba verde si razele mangaietoare ale soarelui. Acolo merg si eu de 2 ani, si este minunat! Pe mine una m-a incantat locul acela! Este aer curat si nu vezi pic de poluare, iar raurile si poaraurile care izvorasc din munti sunt atat de curate incat medicul mi-a prescris sa beau apa de acolo! Bafta! Poti vedea mai multe poze pe site-ul de mai jos! Iti voi trimite imediat niste poze!

4 răspunsuri:
| Yuly_5795 a răspuns:

Pe Pransfagarasan vreo 2 zile cu cortul sau la pensiune sint magice.Esti ca in paradis inconjurat de munti si de aer curat.O plimbare pe munte

| ๓єllเครtคг a răspuns:

Poze Carpatii Maramuresului si Bucovinei

| ๓єllเครtคг a răspuns:

Carpatii Maramuresului si
593 × 445 - 73 ca - jpg
parcrodna.ro
Carpatii Maramuresului și
581 × 702 - 31 ca - gif
romanialivewebcam.blog...
Carpaţii Maramureşului şi
1014 × 767 - 227 ca - jpg
alpinclubbrasov.ro
Carpatii Maramuresului si
973 × 686 - 198 ca - jpg
ebacalaureat.ro

Carpatii Maramuresului si
492 × 601 - 56 ca - jpg
pescarsportiv.ro
(Carpatii Maramuresului si
576 × 390 - 45 ca - jpg
scritube.com
Maramureşului şi Bucovinei
1600 × 1464 - 839 ca - jpg
romanialivewebcam.blog...
Maramuresului si Bucovinei
630 × 472 - 64 ca - jpg
turismland.ro

Maramuresului si Bucovinei
630 × 472 - 53 ca - jpg
turismland.ro
(Carpaţi Maramureşului şi
500 × 334 - 182 ca - jpg
flickr.com

| ermina a răspuns:

Da stiu eu ...pai la ghidigeni judetul galati. Aici nu se poarta costume populare.E super misto te invit