| xBlueAngel a întrebat:

Hey! As vrea sa imi fac o pagina de facebook dar nu stiu ce nume sa ii pun. As vrea ca numele sa contina unul din cuvintele: vise, culori sau zambet.
De exemplu: Zambet colorat, Lumea viselor etc.
Ma puteti ajuta cu niste idei? Cele mai frumoase nume primesc fundita.

6 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Vise si zambete colorate/in culori happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune un nume original, s-a saturat lumea de pagini cu nume de astea.

| raresbarbier a răspuns:

Zmbeste pentru lume, lumea colorata a visurilor.

| DeeaDeDeea2000 a răspuns:

''Zambeste, pentru ca poti!'', ''Visam in culori'' big grin

| BogdaN1980 a răspuns:

In lumea viselor.

| panda01 a răspuns:

Zambeste,e gratis! Vise roz!; Vise de copil!; Zambetul tau conteaza!; Am nevoie de zambetul tau!; Mii si mii de culori! fundita?