| Mihaela_Sirbu_1997 a întrebat:

Cu ce pot sa imi decorez agenda/jurnalul daca nu am stickere si lipici ajutati-maaa URGENT si sa nu va vina idei ceva de genul (aracet super glue banda etc.)!
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Happy33 a răspuns:

Daca stii sa desenezi... deseneaza ceva... sau poti lua o imagine de pe net... o colorezi si o lipesti pe agenda
sau poti decupa o inimioara de exemplu... si lipesti mai multe peste si dupa ce are o grosime o pui pe agenda... mai am 1 idee... cum sa faci exact un stiker ca la magazin... lucios si sclipicios... simplu dar iti spun dupa ce imi dai FUNDA...

1 răspuns:
| Nyy2003 a răspuns:

Pai iti poti desena ceva. Exista modele mandala usoare...sau acele desene de la henna. ☺