| ĐėėåĐėėå a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! As vrea sa imi decorez o sapca cu marcare, ce sa fac? Dar in nici un caz inimioare! funditaa pentru cele mai multe idei, si in cel mai scurt timp!

Răspuns Câştigător
| Nudamnume a răspuns:

Simplu,ia un marcher si deseneaza tot ce iti vine prin cap, adica unii isi decoreaza ceva cu amintiri frumoase, sau nume de persoane dragi...in fine acum depinde de tine! Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| nowar a răspuns:

Ai putea scrie ceva in genul asta :
http://asoninc.tripod.com/

| NCN a răspuns:

Violet si galben complementare sunt misto cu semnaturi de la prieteni etc...