| DarkChocolate94 a întrebat:

Hey! As vrea si eu niste site-uri sau aplicatii pentru editat videoclipuri si poze. Va rog,ceva ca lumea cu de toate. Nu doar alb-negru si sepia. Sa aiba colaje,sa inserezi muzica,si altele. Daca exista pentru telefoane Java fara android vreau neaparat,sau daca nu are "de toate" cum am zis, ar merge si ceva mai simplu. Multumesc!winking

3 răspunsuri:
| Nume2 a răspuns:

Http://pixlr.com/ e direct pe net si e pentru poze, pentru videoclipuri recomand AVS video editor

| Allysa19Ally a răspuns:

Pai:
PicMonkey
piZAP
Sunt cele mai bune.Eu pe astea editez. Funda?

Întrebări recente