| Aleqa a întrebat:

As vrea si eu un program de editat poze, nu cu stelute, inimioare sau alte porcarii... Program de editat ca dupa un telefon, gen alb-negru, sepia, efect tunel si altele.

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Photoscape, e simplu, util si usor de folosit.
http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=77244&t=3&i=1
Sper ca am putut sa te ajut.

6 răspunsuri:
| MykyTha a răspuns:

Pizap "Nu Trebuie Downloadat"

| IuLLyaa02 a răspuns:

Intra de pe facebook si iti poti descarca INSTAGRAM happy e foartee smecher ..bine acum depinde si ce telefon ai big grin il poti descarca direct de pe calculator in telefon happy are o functie acolo :* sper ca am fost de folos :*