| saby2012 a întrebat:

Hey! Azi vine o colega la mine pentru un sleep-over si nuam idei pentru activitati! Am nevoie de un raspuns rapid! Aa..am si o sora mai mica...deci ar putea sa ne incurce! Merci!

1 răspuns:
| Stef0909 a răspuns:

Surorii tale ii poti da ceva la televizor sau trimite-o afara cu prietenele ei.iar tu poti iesi jumatate de ora sau chiar o ora cu prietena aceasta in parc. apoi veniti in casa va uitati la un film sau pe facebook apoi daca nu sunt parintii acasa bataie cu pernelaughingsi m-ai pe noapte va uitati la ceva pe televizor in timp ce ascultati putina muzicawinking