| UserDeBucuresti a întrebat:

Buna, sunt băiat și vreau idei pentru sleep over... Pt ca vine verisoara mea si a zis sa ma gandesc la idei, va roog!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-adevar sau provocare
-fazan
-filme horror
-jocuri horror
-povesti horror
(Cu lumina stinsa ofc) laughing
-va spuneti bancuri de pe net si care rade primul pierde
-unul din voi isi pune castile in urechi cu muzica la maxim, pe urma celalalt zice un cuvant, iar cel cu castile trebuie sa il ghiceasca
-bataie cu perne
-efectiv inventati o scena de teatru si fiecare joaca niste roluri amuzante (eu chiar am facut asta cu varul meu, sunt vreo doua episoade, de 15 min fiecare ca, da, am filmat, si vrem sa facem si partea a 3-a rolling on the floor
-ar fi smecher sa te machieze, sa vezi ce misto arati la final =)
Distractie faina! happy happy

4 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Depinde de verișoară, de vârstele voastre!

| Legion7X a răspuns:

Buna sunt băiat și vreau idei pentru dormitul peste noapte... Pt ca vine verisoara mea si a zis sa ma gandesc la idei va roog.

Un film SF, aventura.

| dinaprilie a răspuns:

BatAie cu pernele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l asculta pe xirus.
Are gargauni pe creier
Fiecare foloseste ce cuvinte vrea.
Si el foloseste cuvinte englezesti, dar de altii stie sa comenteze rolling on the floor