| Deutsa56 a întrebat:

Hey buna! vreau si eu statusuri pentru dusmani.stiti voi:acele fete invidioase care stau dupa colt si te barfesc!laughingMs frumos. Fundita

Răspuns Câştigător
| OneLifeOneLove a răspuns:

Buna!
multe ati vrea oh go on. Dar nu aveti daru' oh go on. Sa incercatzi Originalu`laughing

Spooi ca am figuri a? Asta e culmea Esti o tzaranka fai Vb aiurea:-

Ma barfesti? Stai linistita : K nu ma jignesti`. Doar imi demontrezi cat d proasta esti

Si ia zi fha? Pana la urma ce te oftiici! CA sunt mai Buna ca tine?:X Sau ca prietenul tau se poarta mai Bine cu MINE decat cu tine!:rolling on the floor

Nu esti decat o marioneta! Si-ti dau impresii.Ca esti ‘’vedeta’’laughing. Ma faci sa rad laughing. Esti chiar penibila! Dar thu te crezi ‘’irezistibila

mai am foarte multe si trebuie sa le caut. Daca mai vrei imi lasi id'ul tau si ti le dau.

8 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Alta care sufera de sindromul sa moara dusmanii mei.

| Alynutzaaa a răspuns:

Urasc p_dele` proaste care vorbesc neîntrebate si urasc curvele strâmbe care iti vorbesc cu "Frate"...happy

Din cocos nu faci gaina, nici din curva gospodina.

Nu sunt o papusjica pe baza de arc! Daca vreti sa faceti ceva pentru mine. faceti infarct love struck

Orice p_z_a cand ma vede in 2 secunde se pierde si aud cum spune`n soapta doamne ce bine arata!

Nu incerca sa ma judeci dupa aparentze sau dupa niste vorbe scoase de zdrente day dreaming!

Paharele sus! Vinul sa curga. Respect pentru fetele care i`au facut pe fraieri sa planga!

Produse etichetate ca fiind de calitate, frumos ambalate pot fi expirate.La fel si unele persoane pot fi apreciate, dupa ce se vede, daca stii ce`i`n spate!

| Gentiana a răspuns:

Eu iau fata, tu.galeata.
Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata caseitongueompierii, Politia si Salvarea.

| mabytza a răspuns:

De ex: ce proaste sunt unele... eu asa pun de fiecare data si se simt ele laughing

| DanielutzaJD a răspuns:

Colo sus in cimitir stau mormintelein sir, daca faci misto de mine, fac un loc si pentru tine (tonguetonguetongue. sper ca iti place:*)

| SyMy24 a răspuns:

Cei care ma critica si ma invidiaza vor doar sa ma schimbe pentru ca vad in mine ceea ce ei nu vor fi niciodata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isa iubire interzisabroken heart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul il strang Cu obsesie in mana Nu stiu cum sa fac sa te sun Dar simt ca totul e degeaba Este fara rost Si stiu ca ziua asta Imi va merge prost.