| MissLumy a întrebat:

Hey buna! vreau si eu statusuri pentru dusmani.stiti voi:acele fete invidioase care stau dupa colt si te barfesc!

Răspuns Câştigător
| MaDaMadalina18 a răspuns:

Intra aici
acolo e intrebarea pusa de mine (asemanatoare ca a ta si mi sau dat niste status-uri super tari, uitatea la cea cu funda, cauta, acolo, nu-ti ia mai mult de 5 min;) )
http://www.tpu.ro/......-ms-funda/

6 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
"Multu barfe, multe tarfe.asta-i viata cand ai greata daca vrei subiect de barfa...Viata-i cea mai scumpa Tarfa!
Sper ca ti-am fost de folos happy

| SkRiLlExME a răspuns:

Invidioasele s online barfitoarele au inceput

| Lory407 a răspuns:

Cred ca merge statusul asta : Invidia va apasa.Nik nu va convine.Maai bine FRAIELELE sa taca.Asha cum se CUVINEwinking

| pufulette a răspuns:

Doua bete fripte`n cur happy aparat de mers pe drum :*