| Grigorita_Iana_1999 a întrebat:

Hey!
care sunt planurile voastre pentru ultimile 2 luni de vară?

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Jucat pe calculator, tableta, invatat la mate, curat in casa, plecat la rude in sovata, etc.

| TrololollPrettyDevil a răspuns:

Sa fac cele 1000 si una de teme.

| ClaireMcCollins a răspuns:

Sa merg cu prietenii la sucuri, cinema, piscine, mall-uri, parcuri de distracție, sa merg intr-o excursie cu ai mei in Turcia, in alte 2 excursii cu prietenii mei ( una la munte, alta la mare), sa merg la antrenament la tenis si balet, sa merg la sala, sa dau petreceri la mine, sa vizitez alte orase etc.

| Ioan_Gheonea_1976 a răspuns:

Pe 28 Iulie merg la Constanta pentru 3 saptamani apoi stau 1 saptamana la Bucuresti.

| daria0 a răspuns:

Planurile mele pe ultimile 2 luni de vara sunt sa merg la strand sau la ocna