| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt planurile voastre pentru aceasta vara?

13 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Sa citesc cat mai mult ceva care ma ajuta si relaxeaza.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Planuri sunt destule, bani nu sunt, fara bani adio planuri. Tu ce planuri ai?

| T0T a răspuns:

Planul meu principal e să intru la o facultate care mă va ajuta pe viitor și planul 2 să am un concediu cu familia și dacă mă ajută Dumnezeu, un răspuns de la persoana iubită.

| LaughingKarima a răspuns:

Am de gand sa vizitez Europa, in special Romania, vreau sa o vad dupa atata timp in care nu am mai fost pe acolo.
Si vreau sa ajung sa fac asta pana la sfarsitul verii https://www.youtube.com/watch?v=0eVkpQkk1lA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa obtin bani, sa ma intalnesc personal cu un user, sa citesc multe carti, sa incep sa exersez pe la mate...Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa imi termin portofoliul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa merg la mare cu "pisi" a mea si sa incerc sa ma distrez

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor nu m-am asteptat la asa ceva.

| anonim_4396 explică (pentru syd2):

La ce te asteptai? " sa stau in casa sa numar stelele de pe tavan"

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu m-am asteptat sa numesti "pisi" o fata.
PS: de unde stii ce fac big grin?

| anonim_4396 explică (pentru syd2):

De aia am pus "", e un fel de batjocura pentru prostia aia de alint.

| L1feDRAIN a răspuns:

Sa ma uit cum se termina.

| WarriorCat a răspuns:

Sa vizitez frumoasa noastra Romanie.