| ciucalataaerata a întrebat:

Hey...
Ce inseamna pentru voi
"TPU"?
Funda+Votlove struck

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

O familie virtuala.

12 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Pai, Toti pentru Unu
Toti pentru Unu, exact ce spune si prescurtarea(TPU), adica toti pentru unu, si unul pentru toti, ceva de genul, mai multi useri ajutam un user, si userul respectiv o sa ajute ceilalti useri
Este un ajutor continuu.Cum a spus si @NOname, o familie virtuala.Intr-o familie exista sprijin, membrii se ajuta intre ei.
Cam asa si in TPU, toti ne ajutam uni pe alti, suntem, teoretic o familie virtuala. Exact ce spune si titlul.Toti pentru Unul.

| djdani2010 a răspuns:

Pe TPU (toti pentru unu) am ajutat si am fost ajutat big grin

| BabalGam a răspuns:

Casa mea :*

| ciucalataaerata explică:

Stiu ca TPU=toti pentru unu!
dar ce inseamna pentru voi acest sitebig grin

| deadea23 a răspuns:

O cherdere de timp.

| FeelTheSunshine a răspuns:

Un prieten in plus.happy

| Prigat10 a răspuns:

Pai pentru mine, inseaman mai multe "maini de ajutor", adica daca am nevoie de ceva, ce nu stiu atunci ma ajuta altii cum pot. Daca imi trebuie vreo sugestie ca ceva si altelehappybig grin Ceau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tataie papă usturoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja multi pun intrebari de "****".

| Sweet111 a răspuns:

Toti pentru unu! cel mai bun site cu intrebari si rasp.
(inlove)

| SpuFF a răspuns:

Toti pentru unu...

| lollix13 a răspuns:

Toti pentru unu funda?