| annyta a întrebat:

Vreau sa stiu si eu ce inseamna "penetrare" am auzit multe lucruri si nu stiu care e adevarata? vreau sa o stiu pe ce-a corecta. funda, vot:X

Răspuns Câştigător
| Cayus a răspuns:

Penetrare adica acea membrana pe care o au fetele la organul genital prin care urieneaza se rupe adica este penetrata de ceva(penis) si se intinde pana se rupe(la unele fete membrana poate fi mai elastica si nu se poate rupe din prima). Aceasta membrana e singura dovada clara daca fata mai este virgina sau nu. Fara niciun fel de batjocura acesta este raspunsul.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atunci cand se introduce un obiect intr-o gaura.

| liviu42 a răspuns:

PENETRÁRE s. v. pătrundere, răzbatere, răzbire, străbatere, străpungere, trecere. Dar voi de colo minorilor fete si baieti va este gandul doar la sex, Penetrarea este doar sex in capul vostru "vai de el"

| Laviy a răspuns:

Cand isi baga p**a-n tinewinking

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Atunci cand iei o banana si incerci sa o indesi pe taota in gura!

| cLeILa a răspuns:

Sall,penetrare e atunci cand penisul intra in vagin,si partenerul incepe sa miste penisul in vagin, cand cele doua aparate se intalnesc, e ca un ex,:du-te-vino.te-ai prins? fundita plzz?

| danaiubitzik2006 a răspuns:

Introducerea penisului in vaginul fetei happy

| Andriana_7122 a răspuns:

Nu stiu cum sa-ti explic mai bine ca sa intelegi straight face

cand penisul intra in vagin... si incepeti sa va miscati, atunci ala se numeste sex laughing

penetrare se numeste doar atunci cand intra organul masculin in cel feminin... cand se intalnesc. nu stiu daca ai inteles ceva :-ss dar nu stiu cum sa-ti explic mai bine

| hahaha a răspuns:

Cand intra **** in ****.

| Laura a răspuns:

Străpungere; nu se referă strict la sex.

| justme1221 a răspuns:

Nu e ceva ce ar trebui sa stii la varsta ta dar trebuie sa iti spun penetrarea e atunci cand partenerul la inceputul partidei de sex iti introduce penisul in vagin. Sper ca am fost explicita.

| Deea_3807 a răspuns:

PENETRÁRE = pătrundere, răzbatere, răzbire, străbatere, străpungere, trecere.

| amilia_9476 a răspuns:

Penetrarea este patrunderea penisului in vaginul partenerei
http://www.bmj.com/content/319/7225/1596/F2.large.jpg