| me_5879 a întrebat:

Hey. ce parere aveti despre instyler.si-a luat cineva? funditawinking

4 răspunsuri:
| alexaaa a răspuns:

Eu mi-l voi lua la vara. din cate m-am documentat eUwinking, nu arde deloc parul(ca placa)si obtii coafuri misto fara sa-ti strici parul. poti sa ti-l cumperi fara nicio grija.winking

| MmarinaMadalina a răspuns:

Eu am.Si este adevarat ca are trei temperaturi diferite... dar si la cea mai mica temperatura iti arde parul.Eu credeam ca pot sa obtin coafuri superbe ca si cum as fi fost la un coafor adevarat. Dar nu este asa! de indreptat nu prea indreapta bine.mai bine ma indrept cu placa mea... dar daca vrei ti'l face si ondulat dar sa nu crezi ca iti face cine stie ce buclewinking. Eu zic sa te mai gandesti. Faci cum vrei:*

| me_5879 explică:

Ms alexa:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l am luat chiar azi si e super nu incalzeste parul si este chiar bunwinking
ti l recomand si la bretonul meu chiar ii da volum pwpiki sper ca ti am fost de folos