| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey ce preferati mai mult dintre bicicleta, skateboard sau role cu care v-ati da mai mult? eu sincer as prefera mai mult rolele merg pe ele de cand eram mica si e ceva care chiar imi place

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bicicleta.

| Reiikó a răspuns:

Bicicleta happy

| Gdeni a răspuns:

Role

| Dariusuu a răspuns:

Buna.

Rolele sunt mai comode parca.

Deci, prefer rolele.

| me4u a răspuns:

Role clar! Uite si un site pe care gasesti tot felul de modele fitness sau freeride. www.skates.ro

| RoseOfTheFire explică (pentru me4u):

Eu am gasit pe alt site ''susperole.ro'' vreau sa imi cumpar altele noi acum

| piticuz a răspuns:

Bicicleta este cea mai comoda, dat fiind faptul ca stai si iti misti doar picioarele. (nu necesita mare "efort", dar este buna la slabit in special in partea picioarelor).
Rolele in schimb te solicita mai mult happy (punandu-ti in functiune aproape toti muschii incepand de la picioare, maini, abdomen etc asta pentru ca la role iti trebuie mai mult echilibru happy )
Skate-ul... dupa parerea mea. greu de deplasat cu el. roti relativ mici iti solicita de cele mai multe ori doar un picior. sau celalat. cel mai bun este la "scheme" deci... ramane la alegerea ta happy.

Pentru distanta lunga iti recomand bicicleta.
Pentru distanta scurta dar efort mai maricel rolele.
Pentru scheme - skate-ul happy

| DarckAssassin a răspuns:

Skate-ul

| IvyVonDark a răspuns:

SKATE! :3