| lovelovelove a întrebat:

Preferati sa mergeti cu bicicleta sau cu rolele? eu cu bicicleta love struck love struck love struck

fundita happy

Răspuns Câştigător
| RealLife a răspuns:

Bicicleta. fac ciclism de 5 ani

12 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Imi place de mic sa merg cu bicicleta. E foarte sanatos pentru inima si e si frumos.Imi amintesc cu placere de cursele pe care le faceam in fata blocului cu alti prieteni, cu bicicletele.Acum le frecventez rar dar imi place la fel de mult.Am visat candva si sa fac ciclism.

| KeepCalm a răspuns:

Cu rolele pe bicicletalove strucklove strucklove strucklove struck

| sensesDelight a răspuns:

Eu m-am chinuit când eram mai micuță să învăț cu tata cum să merg pe bicicletă și nu am reușit. Nici el nu avea timpul necesar să iasă cu mine afară, iar eu eram sperioasă și nu voiam să ies singură, mai ales după ce-am căzut în tufișuri cu el. laughing
Ies destul de des cu rolele, și acum prefer metoda asta, îmi place alunecarea, mai ales dacă e un loc unde patinezi ușor.; x
Bicicleta e mult mai eficientă pentru slăbit, slăbește cam tot corpul și-ți face o talie frumoasă, de aceea mi-ar plăcea și mie să merg, în schimb rolele fac doar mușchi la picioare.
Oricum e frumos să practici sporturi de genul, mai ales cu prietenii. ^.^

| anotherchild a răspuns:

Cu bicicleta.
Ar fi interesant sa mergi cu Rolele - mai ales daca practici asta de cativa ani - e distractiv - faci trick-uri!

| username_8290 a răspuns:

Sincer cu bicicleta nu stiu.
am invatat asta`primavara sa merg cu rolele si chiar imi place; x

dar cred ca mi-ar placea mai mult cu bicicleta.

| Alecsanndraa a răspuns:

Atata timp cat le folosesti ...sunt bune aman 2

| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a răspuns:

Cu amandoua.Cu amandoua este placut sa mergi. Dar mai mult cu bicicleta. Fundalove struck?

| Andra2503 a răspuns:

Prefer cu bicicleta decat sa-mi rup gatul avand in vedere ca stau la curte si pe drum cu pietre si nu pot merge cu ele

| anonim_8893 a răspuns:

Sincer e mai bine cu bicicleta pentru ca e mai simplu.si poti s traversezi.nu faci accidente.astea iar rolele.doamne cate am patiit.laughing). deci mai bine cu bicicletabig grin primesc si eu fundita?batting eyelashes

| poleaccristina_8734 a răspuns:

Si cu Bicicleta tongue
Dar prefer mai mult sa merg cu rolele; x; x; x

| koool a răspuns:

Role.

| Gandhi a răspuns:

Si eu tot cu bicicleta