| smileysmiley a întrebat:

Hey! Cine stie cum pot afla cine ma suna cu numar privat non-stop angry. Ma enerveaza rau de tot, in fiecare zi si noapte ma suna nici nu pot sa-mi tin telefonul deschis... si nu vrea sa-mi zica cine e. In fine, vreau doar sa aflu numarul de pe care a sunat.
Va roooooog ajutati-ma. urgent!

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Poti pune doar telefonul sub urmarire sau sa ceri desfasuratorul tuturor convorbirilor tale.Banuiesc ca la compania de telefonie de care aparti apare numarul vizibil! Eventual poti sa-i intrebi!

| Cristary a răspuns:

Spune-i sa-ti spuna cine este, altfel te vei duce la politie si vei afla cine e.
Sau zi-le parintilor tai. Eu asa am facut, am dat-o pe mama la telefon, si nu m-au mai deranjat.

| TVD a răspuns:

Cel mai bine iti schimbi numarul :]
ai grija cui il dai

bafta happy

| sylvie a răspuns:

Nu prea rezolvi nimic daca ii afli numarul, numai daca nu te pui la mintea lui sa-l bazai si tu apoi.
Cand te mai suna, spune-i ca e pentru ultima data cand raspunzi la nr privat si apoi tine-te de cuvant.
Daca vede ca te enervezi si te stresezi ii cam dai nas.Bafta!

| Flori_2309 a răspuns:

Daca ai abonament este cel mai simplu! O sa`ti apara pe factura.Daca nu suna la firma de unde ai cartela si ei iti va cominica ce numar te-a sunat cu privat. Funda?batting eyelashes

| stefan227 a răspuns:

Nu poti afla, doar daca mergi la politie.