| ColorfulRainbow a întrebat:

Heybig grin... unde pot citi carti pe net? stiti vreo adresa?worried. eu am de citit >--" Gheorghe Tomozei - Miradoniz - Copilaria si adolescenta lui Eminescu ". Va rog help. multumesc anticipat! big hug

Răspuns Câştigător
| girlxx21 a răspuns:

De ce nu iti cumperi o carte cel mai bine? Nu are rost sa-ti strici ochii in fata pc-ului..este destul cat stai numai pentru a te relaxa.
Nu o lua in nume de rau e un sfat bun!

7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Www.escoala.ro Pe aici mai citeam eu. :)
Spor!

| Sabwy a răspuns:

Fugi la Biblioteca

| Ellena a răspuns:

Uite unul www.scribd.com.

| Ellena a răspuns:

Eu am inceput sa citesc Mircea Eliade - Maitreyi
http://www.scribd.com/doc/13672812/Mircea-Eliade-Maitreyi
am auzit numai laude la adresa ei:D(a operei) ai putea sa incerci daca nu ai citi-o deja.

| ColorfulRainbow explică:

Tot am fost la biblioteca.numai din pacate e cam distrusa carteasad. da e binehappylove struck

| blackcat_3605 a răspuns:

E mult mai frumos sa poti simti o carte in maini decat sa o citesti pe internet. Mai bine cumperi una sau o imprumuti de la biblioteca happy

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Pe net gasesti numai rezumatul de la carte.Incearca sa citesti cartea intreaga. Iar daca n-ai gasit-o la librarie caut-o la o biblioteca sau imprumut-o de la cineva care o are.

Întrebări recente