| anca_8880 a întrebat:

Hey...dati'mi niste filme bune
nu conteaza genu

8 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Paulie
Garfiels
Placinta americana ( sunt mai multe )
Piratii din Caraibe
S`a furat mireasa
Spargatorii de nunti
Naşa
Bona de la fortele speciale
Titanic :X
Scarry Movie
Casa groazei

Mai multe pe: www.filmeregale.ro sau pe www.filme.net
Vizionare placuta. Funda?:P

| Vichtory a răspuns:

-Frozen
-Home Alone
-Mean girls
-The pool boys
-Couples Retreat
-Funny people
-Grown ups
-Date night
-Chalet girl

| Bleed a răspuns:

In Time
Armageddon
War Horse
Gone
Hugo
The Artist
Cop out
RED
Die Hard
Conviction
The Next Three Days
Centurion
127 Hours
The Hunger Games
Frozen
The Party
Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

| gelica a răspuns:

Cel mai emoționant film din toți anii este Titanic. Acum a apărut și varianta 3D, așa că de ce nu mai aștepți. happy
Un alt film mai putea fi și Paulie, cre tot este cu o poveste emoționantă și comică despre un papagal pierdut și furat.
Un alt film educațional despre familie este Revolutionary Road, cu Leonardo DiCaprio și Kate Winslet.
PS: SUNT FOARTE BUNI ACTORI.

| IasMin1 a răspuns:

Batman, spider-man, super-man, caini si pisici

| ForFun a răspuns:

Salut.Sunt filme vazute de mine si care mi-au placut:The sitter, wrong turn, american pie, its a boy girlthing, the last house on the left, just go with it, easy a, a thousand words, jack and jill. Sper ca te-am ajutat.

| Fabulous a răspuns:

If only,Titanic,Miss March, Mirror mirror, Gone with the wind, Closer, Mr and Mrs Smith.Troy...

| pinkvampire a răspuns:

Transformers,Super8,Smurfs,The hunger games, Paranormal Activity 2, Step up 1, 2, 3, Battle of L.A, Shark Night, Inception, Bolt, Ziua independentei...