| lololololol a întrebat:

Hey... e o poveste dificila big grin deci treaba e asa: mi-am sters emailul pe care mi-am facut contul, dar uitasem ca am contul asta pe email. acum cand vreau sa intru in cont mi se intoarce TPU-ul cu capul in jos, si cand schimb pagina ma delogheaza, iar pe alt cont nu imi face asa. ca sa pun o intrebare, trebuie sa pun la "pune o intrebare", trimite inntrebarea si apoi ma intreaba daca vreau sa o trimit ca anonim, eu intru in cont si se adauga intrebarea big grin cum pot schimba mailul? waiting i-am trimis un mesaj Ralucai vineri parca si nu mi-a raspuns, nu m'a ajutat cu nimic straight faceAjutooooooorrr.sad

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesti cumva mozzila?hee hee Instaleaza google chrome si se rezolva.