| Alexandraaaaa2696 a întrebat:

I-am trimis un email Ralucai luna trecuta si nici pana la ora asta nu mi-a raspunsstraight face. Nu i-am mai trimis nici unu', nu vreau sa zica ca sunt insistenta dar.credeti ca a citit emailul meu?big grin Sa-i mai trimit unu'? astept raspunsuri:*:*

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Eu cred, ca l-a citit si daca n-a raspuns, inseamna, ca a considerat, ca asa e mai bine. Depinde de continutul mesajului, pe care i l-ai trimis. Ea primeste zilnic sute de mesaje si nu reuseste sa raspunda chiar la toate. Poate mesajul tau n-a fost suficient de important sau suficient de explicit. Poti sa-i mai trimiti inca un mesaj scurt si la subiect. Succes!

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se pare ca Raluca este foarte ocupata si eu i-am trimis un mesaj la sfarsitul lunii iunie si n-am primit inca raspuns. Cred ca are sute, poate mii, de mesaje si s-ar putea sa fie si in concediu. Daca este ceva urgent mai poti trimite un mesaj, nu costa nimic si poate ai mai mult noroc. Succes si numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

@alexandra, ma bucur, ca ti-am fost de folos macar un pic. Mersi pentru apreciere!

| Viviluka a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si mie si nu stiu dc nu primesc raspuns.

| max_3105 a răspuns:

Mai bine trimite i un mesaj privat
si eu i am trimis mai de mult un mail si mi a raspuns cu intarziere
poate e in vacanta si ea, sau are ceva treabatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai trimite-i unul si fa-te ca nu esti sigura ca s-a trimis anteriorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu chiar stau si ma intreb cum mai face fata? La un numar de 71. 000 utilizatori, iti dai seama cite mesaje primeste Raluca zilnic? Sa zicem ca doar 10% din useri trimit mesaje, asta inseamna peste 7. 000 mesaje, pe care daca se hotaraste sa le citeasca in sapte ore, are o mie pe ora, deci o suta la sase minute, adica cca 3-4 secunde pentru fiecare mesaj...

Răspuns utilizator avertizat