| george2431 a întrebat:

Salut,TPU,am o problema si o intrebare:
1.Am un cont de steam si vreau sa intru pe el dar imi cere steam guard code si eu nu mai stiu emailul.
2.Cum pot sa aflu pe ce email a fost facut contul fara sa mai intru pe contul de steam?
Va rog mult sa ma ajuutati! DAU FUNDA!

1 răspuns:
| wannabe a răspuns:

Salut.Cine mai doreste Steam cu doar 5 euro? Cuprinde: Counter-Strike, Counter-Strike: Condition Zero, Day of Defeat, Deathmatch Classic, Ricochet. Am vandut 26 si mai am unul.Contact: stefan_crime1 (yahoo messenger)