| Iiiiioana a întrebat:

HeY...eu si prietenele mele ne jucam adevar si provocare, minciuna, bla bla, bla. deci as vrea niste pedepse sau provocari amuzante dar nu cele de genul: fa ca o maimuta sau ca un animal sau imita un animal

Răspuns Câştigător
| Bellabelutsag a răspuns:

Darr Dai funda?smug>eu vreau funda:X:X:X)) Deci uite aici catevaa

Spune-i Adversarului ca sa se mazgaleascaa Cu pixu si sa linga...sau sa Se pune pe spate si alciineva peste ea sau el

Sa manance hartie igienika

Sa manance un pumn de sarelaughing

Sa ii dai la fata sau baiatul respectiv cu fixativ in cap sau spuma alegi tu

Daca este baiat sa il dai cu oja si daca e fata sa ii dai cu mustar pe fatalaughingrolling on the floor

sa se rostogoleascalaughing

Sa vb cu alta voce cat timp vrei tu un meci doua depinde

Si cam atat team pupat Sper sa imi dai fudaa by3 bye:*:*big hug

2 răspunsuri:
| Iiiiioana explică:

Dau fundita:X
ok?
cat mai multe raspunsuri...

| SaGeAtAnEaGrA a răspuns:

Nea deaici cateva:date cu capu de pereti cad de tare poti daca zici au te mai dai odata si inca o data panati cad dinti rolling on the floor