| Ioanantonia a întrebat:

Hey Everybody, Sun Is Up, maine e o zi ff tare pentru ca merg la Water Park.bine e pentru a 2 oara, dar prima data nu a fost asa `trebuie` pentru ca a fost cam frig si am stat decat o ora, si am intrat intr-un singur bazin, dar maine voi sta All Day, si vreau si eu sa stiu im primul rand:vremea, in al doilea rand, sunt periculoase toboganele(prima data nu m-am dat deloc in toboganebig grin, imi era fricabig grin)in al treilea rand:sunt pericole de inecare? si niste sfatueri d` inot!
P. S.-Nu preastiu sa calc apabatting eyelashes

1 răspuns:
| marik99 a răspuns:

Totul vine de la sine.Adica eu nu stiu aproape deloc si am iesit cu bine din apa happy