| AlinaEremiaOficiall a întrebat:

Hey fans cine stie niste facebookuri a celor din pariu cu viata sau lala band am nevoie urgent va rog! Dar sa fie cele reale! RAspuns repede! FUNDA!

7 răspunsuri:
| AdelinGrigorescu a răspuns:

Raphael Tudor, Alina Eremia

| AlinaEremiaOficiall explică (pentru AdelinGrigorescu):

Mie imi trebuie linkul nu doar asa! CA sunt multe facebookuri cu numele acesta!

| Miruna1234 a răspuns:

Cei din pariu cu viata nu mai au cont pe facebook ( gen dala cu add friend )
Acum au pagini personale unde le poti da doar like sau sa le postezi mesaje pe perete.

| AlinaEremiaOficiall explică (pentru Miruna1234):

Ok am cam observat! Imi dai si mie linkul a cateva pagini de a lor daca stii?

| Roby06 a răspuns:

Da