| diaa a întrebat:

Heybatting eyelashes! Fundiţă bineînţeles. Am nevoie de Sims 2 cât de repede! Cine mă poate ajuta va roog muult?! Mulţumesc love struck

1 răspuns:
| robertpaul a răspuns:

Descarca demo de la EA.com.Daca vrei varianta completa, o poti cumpara tot de pe EA.com.Imi pare rau ca sunt asa cinic, cu raspunsul, dar nu se pot posta pe TPU.ro linkuri catre siteuri piratate sau ilegale.nu este admis acest lucru pe TPU.ro.It sugerez sa scrii pe google:download sim2.