| Cameh a întrebat:

Heei TPU. Am și eu nevoie de un cont de IMVU pentru o prietenă. Aveți, vă roog! Mulțumesc. P.S : Cel mai frumos are fundiță

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Şi, îţi este atât de greu să-i faci tu un cont prietenei tale?
Adică te rog, întrebarea ta nici măcar nu cere ajutor. Ție îți este doar lene, şi ne ceri nouă un cont.
Cu adevărat stupid.

| Cameh explică (pentru positivity):

Te roog frumos, nu comenta. Are nevoie urgent.Eu nici măcar nu joc IMVU. Vi-l dă înapoi... Deoarece ea îţi recuperează doar contul ei.

| InTell a răspuns:

Daca imi dai fundita iti dau eu un cont
p.s : Vb serios.

| Cameh explică (pentru InTell):

Lasă-l aici şi îţi dau FUNDĂ. PROMIT