| Andutza98 a întrebat:

Hey!

Imi place foarte mult sa citesc in timpul meu liber, iar cand am auzit ca Jurnalele Vampirilor vor fi oferite la revista Bravo am vrut sa le iau. Insa nu am apucat decat prima carte, iar pe a doua nu am mai gasit-o, iar acum e oricum prea tarziu. Stie cineva un site pe care as putea sa o citesc. Sau un site pe care pot sa citesc carti online...

Dau funda...

Răspuns Câştigător
| CartideCitit a răspuns:

Pentru primele 2 gasesti recenzii aici:
http://www.cartidecitit.ro/......L.J.-Smith
Volumul 2 "Sete de sange" cred ca mai poti sa-l comanzi aici :
http://www.ledabooks.ro/blog/?p=1143 (titlul paginii este "COMANDA JURNALELE LUI STEFAN 2. SETE DE SANGE DE L.J. SMITH LA EDITURA LEDA ). Bafta si... lectura placuta!

3 răspunsuri:
| DiiXdii a răspuns:

Nu stiu sigur un site pe care sa le citesti dar a aparut volumul 3 astazi :Nesatul daca te ajuta volumul 1 se numeste: Jurnalele lui Stefan Inceputurile si 2: Jurnalele lui Stefan Sete de Sange.

| iulianh a răspuns:

Cartile noi aparute nu prea le gasesti pe siteuri ca sa le citesti, din pacate.

| Andutza98 explică:

Mersi oricum pentru raspunsuri.