| MisteriousGirl010 a întrebat:

Hey intrebare pentru fete:O prietena DOARME la mine pentru a 2-a oara prima ne-am plictisit, si asta vreau sa nu mai fie asa ce sa facem? fundita:*

Răspuns Câştigător
| Dearness a răspuns:

Eu zic sa stati pe drum cu mai multi prieteni si sa va distrati si sa intrati in casa tarziu unde sa va continuati distractia. Eu cand am dormit cu prietena mea am dansat,adica ne aratam miscarile de dans,ne uitam la fenomene stanii,voi puteti sa va uitati la filme la care sa radeti sau sa va ingroziti(comedie sau horror). Faceti si voi pizza sau alta mancare, faceti poze comice, imbracati-va comic, vorbiti despre petrecerile la care trebuie sa mergeti, despre iubitii vostri si sunati persoane cunoscute si va amuzati pe seama lorwinking. Fundita?smugsmugsmug

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ToxiicBlonda a răspuns:

Pai. uite ce fac eu cu prietenele mele. kiss. deci. ascultam muzica la greu. ne culcam foarte tarziu. ne uitam la filme horror. comedii. sh altele big hug. vorbim la telefon cu baieti draguti