| denisa03 a întrebat:

Hey lume,voiam sa va intreb,ce anime-uri horror reusite stiti?
Inafara de Yami Shibai,Corpse Party,Deadman Wonderland,Another,Mirai Nikki,Elfen Lied,Touhou, C3 cube c cursed x curious
Voiam sa va cer parerea si despre Higurashi,Blood C si School Days, care este mai bun dintre acestea? :3

3 răspunsuri:
| Madeline33 a răspuns:

Higurashi e foarte bun, sigur iti va placea, desi e mai lung.
Daca nu prea ai timp, poti incepe Schoold Days. E bun.
Nu am vazut Blood C.

- Jigoku Shoujo - TREBUIE sa-l vezi. Asta daca n-ai facut-o deja
- Ghost Stories - E mai vechi dar foarte bun. Daca nu l-ai vazut, ar trebui.
- Mononoke - Arta e aparte. Depinde de gusturi dar mie mi-a placut anime-ul asta la nebunie. Merita.
- Blue Gender
- Ghost hunt
- Hellsing - Genial.

| denisa03 explică (pentru Madeline33):

Am vazut Hell Girl, Hellsing

| BaNkIeE a răspuns:

Incearca "HIGHSCHOOL OF THE DEAD".Mie personal mi-a placut foarte tarehappy