| AndreeaCatalinaaa a întrebat:

Hey! Ma ajutati va rog? Cum pot slabi mai repede acum iarna(cea mai sanatoasa modalitate fara pastile)? Atat eu cat si mama mea.Va rog ajutati-ma!:*big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Sp33dyt a răspuns:

In primul rand fara putin sport nu poti slabi cu nici o pastile. cea mai sigura si ieftina modalitate este alergatul. insa daca nu acorzi atentie si la ce mananci in cel mai fericit caz iti vei pastra greutatea

2 răspunsuri:
| Alexutza22021999 a răspuns:

Pai unii oameni spun ca nu poti slabi fara sa faci sport, dar nu e adevarat! eu am slabit fara sa fac sport dar a fost nevoie de o lista de regim de la doctor; te-ai putea duce si tu si mama ta sa luati cate o lista de aia big grin (nu incercati sa slabiti prin nemancare ca o sa va imbolnaviti de stomac!)...

| Stefaniiaaaa a răspuns:

Vrei un jobb la domiciuliu? Fii reprezentant la Giada-rome si ai parte numai de bine.detalii la id:alesia.ale13

Întrebări recente