| Deiia07 a întrebat:

Am nevoie de o dieta sau ceva modalitate de a slabi repede, si sanatos! Multumesc

1 răspuns:
| Notty a răspuns:

Pai...renunta la painea alba,la dulciuri,la produse de patiserie, la dulciuri, bea cel putin 2 l de apa pe zi, alearga in fiecare zi cate 30 de min.(daca vrei si mai mult),daca ai posibilitate du-te la inot,mananca salate de varza cu ceva la gratar, supa de varza e f buna pentru slabit iar cand simti ca iti este foame verifica:bea un pahar cu apa si daca foamea iti dispare inseamna ca de fapt iti era sete, dar daca inca tie foama>mananca.ps:mananca iaurturi, multe legume si fructe.succeswinking