| edar a întrebat:

Hey! Ma puteti ajuta si pe mine cu niste titluri de filme bune? Sa nu fie horror va rog. O comedie (dar sa fie comedie adevarata, adica sa ma rad) sau un film de dragoste foarte bun m-ar ajuta. Va multumesc anticipat si dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| TJohannaB a răspuns:

Seven Psychopaths, Superhero Movie, Scary Movie 4/3/2/1, Bean - The Ultimate Disaster Movie, Shortbus, Silent Movie, Crazy Stupid Love, Love and Other Drugs, Love Happens, Love Actually, Date Movie, To Rome with Love.
P.S. Daca mai vrei, mai stiu!

| edar explică (pentru TJohannaB):

Poti sa imi mai imi spui daca mai stii, dar oricum multumesc pentru asteahappy

8 răspunsuri:
| Lory_1630 a răspuns:

Step up, Street Dance, To Rome with Love, Twilight.

| michelia a răspuns:

Leap Year- e si comedie si romantic.

| edar explică (pentru michelia):

L-am vazut. oricum multumeschappy

| Zatharra a răspuns:

Mr. and Mrs. Smith, Friends with benefits şi The proposal sunt comedii romantice!

| edar explică:

Sa rad* ma gandeam si la altceva in timp ce am scrislaughing

| xXAndreyyyXx a răspuns:

Singur acasa 1, 2, 3 si cate or mai fi.E o super comedie.

| arma12 a răspuns:

Comedii: Ala Micu, Singur Acasa 2, 3, Pierdut in New York, O Soacra Vipera,