| iulik99_4362 a întrebat:

Care imi da si mie niste titluri de filme de comedie? Utilizatorul a celui mai bun film primeste funda!happy

Răspuns Câştigător
| xAlly a răspuns:

Airplane
Hangover
American Pie (1-8)
Les visiteurs
Black Knight
Blue Streak
Little Man
National Security
Intouchables
Big Stan
The Naked Gun
Norbit
Bruce Almighty
Ted
Seven Pshycopaths
A Thousand Words
Rock of Ages

6 răspunsuri:
| unconnected a răspuns:

Eu iti recomand Singur Acasa 1, Singur Acasa 2-pierdut in New York, si Singur Acasa 3 si 4 merg dar mie nu mi-au prea placut pentru nu au acelasi personaj principal sad
Sper sa-ti placa, mai ales pentru ca se potrivesc cu sezonul happy

| adinaiuliana a răspuns:

Van Wilder: Freshman Year, My Mom's New Boyfriend, The Proposal.

| Sibiu a răspuns:

2 pupeze albe, vizionare placutahappy

| iulik99_4362 explică (pentru Sibiu):

M-am plictisit de el

| slowyhns a răspuns:

Merita vazute:
-seria american pie
-seria van wilder
-not another teen movie...e belea, trebuie sa il vezi.
-seria scary movie

| Lavyx a răspuns:

Iti recomand asa:the hottie and the nottie, crank 2 high voltage, the proposal, mr bean filmul acestea sunt cele mai amuzante filme crede-ma vei rade garantat.